pátek 1. ledna 2021

Nový rok plný nadějí...?

 


Jsem moc ráda, že Vás můžu na svém blogu přivítat i v Novém roce 2021!
Nezažila jsem snad rok, do kterého by se vkládalo tolik nadějí. Jako by jen to, že půlnoc rozdělí dva dny od sebe stačilo na to, aby všechno zlé, co se v posledních měsících děje zmizelo. Já do roku 2021 vkládám také několik nadějí, ale spíše co se týká osobních cílů. Samozřejmě doufám, že celá korona krize skončí, a my budeme moci fungovat tolik, jako dřív! 

Ale samozřejmě, za ten minulý rok 2020 jsem si zvykla i na několik výhod, které tato situace přináší. Zbavila jsem se každodenního dojíždění do školy a celkem rychle jsem si zvykla na distanční výuku. Jo, je pravda, chybí mi Praha. Procházky po nábřeží, zapadlými uličkami... Ale taky mám spoustu času na sebe, na věci a lidi, které jsem tak zanedbávala. Po x letech jsem měla vánoční náladu! Dárky včas, pouštěla jsem si koledy, pečení cukroví, zdobení bytu... Nádhera!

Rok 2020 byl pro mě takovým tichem před bouří. Za pár měsíců, které se pomalu změní v týdny, mě čeká obhajoba bakalářky a státnice. Pak snad, když všechno klapne, magistr. Ale hlavně nic nezakřiknout. Ale už teď mám neskutečný strach a přeji si, aby mi ta distanční výuka ještě chvíli vydržela a já mohla makat z domova. Stihnu toho o tolik víc!

Další věcí jsou knížky. I přes to, jak tenhle rok bude náročný na ně neplánuji zapomínat, snad i právě naopak. Jakou knižní výzvu jsem si pro letošek zvolila, si nechám ještě chvíli pro sebe. Co jsem si ale mimo to slíbila, tak to, že budu otevřenější. Chci k blogu i instagramu přistupovat trochu jinak, snad i osobitěji... Jsem zvědavá jak mi to vydrží!

A to je vše, co si od tohoto roku slibuji. Mám jen jediné přání, aby ve škole vše klaplo a já odstudovala a byl za mě aspoň ten BaCil. Vám toho chci ale popřát daleko víc. Přeji Vám, abyste prožili skvělý rok, který bude odměnou za celou tu korona věc. Abyste byli zdraví, šťastní a spokojení, po boku Vašich nejbližších. Dělejte věci co Vás baví a věřte v happyendy! Já se o to taky budu snažit...


1 komentář:

  1. I mě letos čekají státnice a obhajoba bakalářky... nervy mám už teď. :) Snad nám to oběma dobře dopadne.
    Přeju krásný a hlavně úspěšný (po všech směrech) rok 2021.

    OdpovědětVymazat