úterý 1. prosince 2020

Rána(,) milostivá

 Ahoj!

Před pár dny vyšla kniha Rána(,) milostivá, básnická sbírka, o které jsem Vám už před nedávnem psala. Jedná se o krásnou básnickou sbírku, která potěší nejednoho milovníka poezie. Sháníte ideální dárek k Vánocům? Myslím že tohle není špatná volba! Ráda bych Vám knihu dále představila.

Poezie se poslední dobou velmi zvedla, co se týká oblíbenosti. Jsem tedy strašně ráda, že básnická sbírka Rána(,) milostivá získala potřebný obnos a putuje do knihkupectví. Protože tato kniha si to podle mě opravdu zaslouží!

A o čem kniha je?

Jitra mohou být i vlídná, proto Rána(,) milostivá. Může jít také o odpověď laskavé ženě, když zaslechla třesk, dunění, střelbu.

A krom toho, začátek závorky, její konec a čárka mezi nimi graficky připomíná právě něžné pohlaví - od pasu dolů. Mnoho slov se těší mnohovýznamností.

Poezie létá nebo ční všude kolem nás, ale je to mimořádný pocit ji zachytit a pustit k sobě co nejblíž.

Následujícími stránkami nás #basnikvteniskach pouští do svého poetického světa. V něm častokrát užívá prožitku, zážitku a tíživé lehkosti spojené s okolím, věcmi a situacemi.

S autorem Radkem Kolínským jsem měla i tu možnost udělat rozhovor o tvorbě, knihách a poezii. Rozhovor byl skvělý a spolupráce s autorem také. Rozhovor si můžete přečíst TADY

Pokud Vás kniha zaujala, neváhejte a podpořte její prodej... Kniha je přeci jen nejlepší dárek! :-)
Žádné komentáře:

Okomentovat