pondělí 8. června 2020

Červen měsíc audioknih #2

Ahoj! 
Věděli jste, že červen je měsícem audioknih? Navíc, nese se ve znamení emocí... Potkali jste člověka, který se nad knihou usmíval, zděšeně zíral, nebo si okusoval nehty? A nebo snad měl v uších sluchátka? Možná poslouchal nějakou skvělou audioknihu! 

V rámci spolupráce s Audiotékou, které moc děkuji, Vám budu každý červnový týden sdílet mé nejoblíbenější audioknihy, a k nim přidám i emoci, kterou ve mně její poslech zanechal. Pokud by Vás kniha zaujala, můžete na ní využít slevový kód na 30%! A jakou knihu jsem si vybrala pro druhý týden?


Většina mých nejoblíbenějších knih jsou detektivky. Právě proto jsem si nemohla dovolit vynechat emoci napětí, která je s tímto žánrem knih úzce spjata. Ale kdybych měla i mezi mými "top" detektivkami vybrat tu nejlepší, stoprocentně by to byla jedna z kniha Roberta Bryndzy. Vybrat poté nejlepší knihu od tohoto autora je nemožné. Všechny jsou skvělé, čtenáři nabízí něco jiného...

Pamatuji si, jak jsem poprvé četla Dívku v ledu. Začetla jsem se od první stránky a hltala každé slovo. Příběhy Roberta Bryndzy jsou propracované, neskutečně reálné a napínavé. Do poslední chvilky netušíte, jak vše dopadne, kdo je vrah... a konec Vám zaručeně vyrazí dech. Stejně tak i audiokniha - skvěle namluvená Martinem Stránským. 

Pro milovníky detektivek jsou knihy Roberta Bryndzy nutností!

Slevový kód na 30% : EMOCEODANNY

https://audioteka.com/cz/audiobook/divka-v-ledu

Nezapomeňte se podívat na nové tituly ve slevě! :-)
2 komentáře:

  1. Dívku v ledu mám v plánu. :) Jen se mi nechce aktuálně rozečítat další sérii, jaksi jich už mám požehnaně. :D

    OdpovědětVymazat
  2. Je pravda, že léto je na audioknihy jako dělané. Člověk je přeci jenom více v pohybu. Na druhou stranu ale u mě je to třeba hodně aktivní pohyb, takže tam není moc prostor na to něco poslouchat. Na kole třeba audioknihu poslouchat nevydržím. V autě nebo v dopravě to není problém, tam to naopak preferuju více, protože u běžné knihy hodně rychle usnu. :D

    OdpovědětVymazat