středa 3. června 2020

Červen měsíc audioknih #1


Ahoj! 
Věděli jste, že červen je měsícem audioknih? Navíc, nese se ve znamení emocí... Potkali jste člověka, který se nad knihou usmíval, zděšeně zíral, nebo si okusoval nehty? A nebo snad měl v uších sluchátka? Možná poslouchal nějakou skvělou audioknihu! 

V rámci spolupráce s Audiotékou, které moc děkuji, Vám budu každý červnový týden sdílet mé nejoblíbenější audioknihy, a k nim přidám i emoci, kterou ve mně její poslech zanechal. Pokud by Vás kniha zaujala, můžete na ní využít slevový kód na 30%! A jakou knihu jsem si vybrala pro první týden?Jako první tu mám Poslední aristokratku a emoci s ní spojenou - radost. Radost proto, že tohle byla pro mě ta zlomová četba, která mi vrátila důvěru k českým autorům. Zpětně jsem za to opravdu ráda, protože teď mám spolupráci s několika našimi autory a jsem příjemně překvapená! A taky, u téhle knížky se nedá mít špatnou náladu...

Zároveň se ale přiznám, že než jsem si k Aristokratce našla cestu, trvalo to. Nedokážu spočítat, kolikrát jsem přečetla první stranu a knihu odložila. Byla to četba mamky, a já byla zvědavá, čemu se tak směje... Po nějaké době mi vnutila celou sérii a já jí zvládla během tří dní, jako nic. Je to příběh, který působí opravdově, zároveň v něm ale nastávají dost kuriózní situace, které si musíte přečíst dvakrát a u toho brečíte smíchy.

Knihy jsem si teda nejdříve přečetla a byla jsem nadšená. Po nějaké době jsem narazila na první díl v podobě audioknihy. Okamžitě mi sedla interpretace Veroniky Khek Kubařové, zaposlouchala jsem se a stejně jako knihy jsem poslech zvládla téměř najednou. Naposledy kdy jsem se s Aristokratkou setkala bylo v kině na stejnojmenném filmu, který i přes dějové odlišnosti pobavil.

Pokud si chcete poslechnout skvělou audioknihu s příběhem českého spisovatele, je Poslední aristokratka skvělá volba! 

Slevový kód na 30% : EMOCEODANNY2 komentáře:

  1. Pěkně a to jsme v minulém měsíci začali předělávat naši knihu do audio podoby. :)

    OdpovědětVymazat
  2. K audioknihám jsem si ještě nedokázala najít cestu, ale je fajn, že existuje možnost poslouchání knihy. :)

    OdpovědětVymazat