úterý 7. srpna 2018

Knižní věštec #2


Krásný den, knihomolové!
Kdo jste na Instagramu (asi skoro všichni) a sledujete nějaký ten knižní účet, museli jste narazit na @snilek_matty, která rozjela zbrusu nový projekt @knizni_vestec. Cílem projektu je, přečíst knihy, ke kterým se jen tak nedostanete, zkrátka si vyberete knihu podle daného zadání. A jaké téma vyšlo na červenec?

Zadání na červenec bylo vcelku jasné, a k výběru knihy stačilo jen zapátrat v mém instagramovém feedu. Nikdy jsem na svém profilu ucelený vzhled fotek nepreferovala. Vždycky jsem si potrpěla na chaos. Takový knižní cirkus. Ale poslední dobou jsem si zvykla fotit na stejném pozadí. Mám v plánu staré fotky smazat, a dále přidávat jen ty do feedu.


Knihou, kterou jsem nečetla a i přes to ji mám ve feedu je kniha Bon Jovi. Jde o to, že se jedná o knihu, na kterou zkrátka musím mít náladu a čas. Je to obrovská kniha s fotografiemi a malým písmem... Ale když jsem viděla tuto výzvu, věděla jsem, že přišel její čas. A jak jsem jí udolala? Čtením po nocích, poslechem jejich hudby a kafem. Ale dala jsem to! A brzy se můžete těšit na recenzi ;-)Žádné komentáře:

Okomentovat