sobota 7. dubna 2018

Otevíračka #29


Krásný den!
Konečně je to tu! Pře několika dny mi dorazil balíček od nakladatelství Cosmopolis, na který jsem opravdu dlouho a netrpělivě čekala. Jedná se o další knihu do série a od mého oblíbeného autora. Takže když jsem balíček našla na stole, a zjistila odkud je, byla to velká radost! 


Neskutečně moc se na novou knihu od Roberta Bryndzy těším, vždycky jí přečtu tak rychle! A pak přichází to nešťastné čekání na další díl..

Anotace:
Mělo to být vysněné rande…
Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a odhalí souvislost s jinou nevyřešenou vraždou. Obě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu…

Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?
Žádné komentáře:

Okomentovat