čtvrtek 29. března 2018

Otevíračka #28


Ahoj!
Knihy Omega vyhlásily opět několik recenzních konkurzů, na opravdu zajímavé knihy. Ze tří nabízených se mi nejvíce zalíbil dojemný příběh, plný vzpomínek a pochopení. Jedná se o knihu, která si v zahraničí získala velkou oblibu. Jsem zvědavá jestli si získá i mě.


Kniha byla zabalená v bublinkatém obalu, takže přišla nepoškozená.


Ke knize Nezapomeň byl přiložen i přehled s novými knihami pro Jaro, a já už si několik kousků vyhlédla :)

Anotace: 

Roztomilý debut o tom, co se stane, když se dívka, která nemůže zapomenout, spřátelí s mužem, který si zoufale snaží vzpomenout.

Gavin, truchlící nad smrtí svého partnera, v žalu spálí každou fyzickou upomínku a prchá z Los Angeles do New Jersey. Zde žije desetiletá Joan, dcera přítele, která se narodila se vzácnou schopností vybavit si každý detail z každého dne svého života. Doufá, že mu pomůže udržet při životě vzpomínky na jeho milovaného Sydneyho.


Gavin a Joan uzavřou dohodu: Joan bude sdílet své vzpomínky na Sydneyho ze šesti návštěv u nich v minulých letech s Gavinem a Gavin ji na oplátku pomůže vyhrát lokální soutěž textařů a pomůže jí ke slávě. Tato zvláštní dvojice má cíl psát a vzpomínat. Dokud jedna z Joaniných vzpomínek nepřiměje Gavina pochybovat o tom, že ho Sydney doopravdy miloval.


Žádné komentáře:

Okomentovat