neděle 15. října 2017

Call-it-what-you-want: Září 2017Dlouho jsem vymýšlela, jak bych si usnadnila sepisování článků, ve kterých byl shrnula uplynulý měsíc. Začátkem roku jsem psala celkem dlouhé články, které nebavili mě, a podle reakcí ani Vás. Tákže, díky tomuhle blogu, který musíte všichni znát : Moje malá knihovna, jsem narazila na projekt Call-it-what-you-want. V tomhle projektu je zdlouhavé slovní hodnocení vyjádřeno gify, vystihující pocit z knihy. Já cpu gify poslední dobou do všeho, a z Call projektu jsem proto nadšená. 
Jak u mě tedy dopadlo září? 

No, nebyla to žádná sláva. Začala škola, a já na čtení neměla absolutně náladu a čas. Ale slibuju, říjen bude o dost lepší! Protože už teď jsem na nějakých 6 knížkách a to je před námi ještě půlka měsíce. Ale zpátky k září. Jen tři knihy? Brr. Když se podívám na svojí výzvu 70 knih a jsem aktuálně na 45, je mi z toho trochu... smutno? Já to tak moc chci letos zvládnout!

Ale krátký komentář ke knihám si neodpustím, smůla. Všechny tři se ke mě dostaly díky spolupráci, a to je pro mě obrovský skok. Netušila jsem, že přijde doba, kdy si nekoupím knihu cca 4 měsíce. Zvláštní pocit. Dokonce i na Humbooku jsem odolala! A další zvláštností těchto knih je, že se mi líbily. Všechny! Ani jedna nebyla průměrná, nudná. Hurá!

Se záští


Černé lekníny


Noční lov


Žádné komentáře:

Okomentovat