pátek 18. srpna 2017

Otevíračka #18


Ahoj, vítám Vás u rozbalování nové knihy, která mi dorazila zhruba před 14 dny. Přidávám to sem docela pozdě, za to se omlouvám, ale jsem na táborech a absolutně nebyla šance se připojit k internetu, až teď. Kniha dorazila od nakladatelství Cosmopolis, se kterým spolupracuji už téměř půl roku a nemůžu být spokojenější! Ale pojďme se podívat co mi to vlastně přišlo.Cosmopolis je vždy pečlivé a obsah vždy dorazí v pořádku. Bohužel pro mě, balíček se dostal do rukou mamce, a ta jako knihovnice se na každé knižní rozbalování těší, takže jsem dáreček dostala už rozbalený. No co, tohle jí přece nemůžu mít vůbec za zlé. Noční lov je kniha na kterou se neskutečně těším, protože její předchozí díl Dívka v ledu si získal mé velké uznání. Mám obrovskou radost, že mám tuhle krásku konečně taky doma. Navíc, ke knize byly přiloženy informace o Nočním lovu. 

Anotace:
Jedné horké červnové noci je šéfinspektor Erika  Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktu s nadřízenými. A navíc možná vrah sleduje i ji...


Já se tedy nemůžu dočkat. Četli jste Noční lov? Mám důvod se těšit? Jaký je ve srovnání s prvním dílem? Piště mi své názory, jsem zvědavá!
Mějte se krásně!

Za poskytnutí recenzního výtisku chci poděkovat skvělému nakladatelství Cosmopolis.
Knihu si můžete zakoupit ZDE.Žádné komentáře:

Okomentovat