čtvrtek 25. června 2020

Červen měsíc audioknih #4


Ahoj! 

Věděli jste, že červen je měsícem audioknih? Navíc, nese se ve znamení emocí... Potkali jste člověka, který se nad knihou usmíval, zděšeně zíral, nebo si okusoval nehty? A nebo snad měl v uších sluchátka? Možná poslouchal nějakou skvělou audioknihu! 

V rámci spolupráce s Audiotékou, které moc děkuji, Vám budu každý červnový týden sdílet mé nejoblíbenější audioknihy, a k nim přidám i emoci, kterou ve mně její poslech zanechal. Pokud by Vás kniha zaujala, můžete na ní využít slevový kód na 30%! A jakou knihu jsem si vybrala pro čtvrtý a zároveň poslední týden?Poslední emocí, kterou jsem si  v rámci června vybrala, je dojetí. Všichni knihomolové to známe, dostane se nám do ruky/uší smutná, romantická, napínavá kniha s dojemným koncem, a my při jejím čtení/poslechu bulíme jako želvy. Já jsem to takhle měla s knihou Všem klukům, které jsem milovala od Jenny Han.

Už jen při prvním přečtení názvu je jasné, že půjde o romantickou knížku. Já jsem měla nějaké citlivější období, takže jsem po ní sáhla a opravdu jsem několikrát měla v očích slzy dojetí. A to se mi moc často nestává! Audiokniha je taky skvělá, bavila mě stejně jako tištěná kniha :-)


Slevový kód na 30% : EMOCEODANNY
Nezapomeňte se podívat na nové tituly ve slevě! :-)


Žádné komentáře:

Okomentovat