úterý 13. března 2018

Unboxing Funko POP #1


 Ahoj!
Po delší době mi přišel trochu neobvyklý balíček, no ikdyž.. docela velká krabice. V čem neobvyklý? Normálně mi chodí knižní balíčky, občas nějaké to číně z aliexpressu, ale v tomhle byly dvě Funko POP figurky z obchodu JRC. Je to pro mě novinka, vždycky tyhle ozdůbky kupuji v Comics Pointu, protože strach z vyhozených peněz za šunt tu prostě je. A jaké nové Funko figurky mi teda přišly?

Funko POP jsou poslední dobou hodně oblíbené, ale zároveň i hodně (hoodně) drahé. Bohužel. Při mém nudění jsem narazila na JRC eshop a našla tyhle figurky zlevněné na 99 Kč (za jednu!) + ještě poštovné. Sice to nejsou nijak známé postavy, ale já si nemohla pomoct!

Můj strach ze špatné kvality se rozplynul hned po otevření krabice. Krabičky figurek byly v krabici napěchované se vzduchovými polštářky, aby se jim nic nestalo. Byly naprosto v pořádku!Objednala jsem si Agentku 13 od Marvelu, a Booker DeWitta z BioShocku. S figurkami mi přišla i krásná fialová karta JRC. Figurky jsou kvalitní, a už brzy se objeví na fotkách na Instagramu!