čtvrtek 26. října 2017

Otevíračka #23


Minulý týden byl jako Vánoce. Skoro každý druhý den za mnou přišla pošťačka s balíčkem. Ten první dorazil minulé pondělí, a neskutečně mi vylepšil den. Obě knihy jsou od nakladatelství Omega. S jednou z nich jsem počítala, ale druhá pro mě byla velkým překvapením. Konkurz na ní se konal před dlouhou dobou, a já s ní už nepočítala. Ale je tady, takže TADÁÁÁÁ!
Mars a Venuše

Anotace:
Je to více než dvacet let, co John Gray napsal knihu Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Knihu, jež pomohla párům po celém světě prohloubit jejich intimitu a oživit milostné životy. Ukázalo se, že muži a ženy spolu komunikují tak rozdílným způsobem, že by mohli být z různých planet. Miliony lidí se díky němu naučily porozumět a mluvit jazykem toho druhého, což přispělo k záchraně mnoha vztahů. Ale svět se změnil...

Poslední dívka 

Anotace:
Před deseti lety jela studentka Quincy Carpenter na dovolenou s pěti přáteli a vrátila se sama, jediná přežila hororový masakr. Stala se členem ,,klubu,, FINAL GIRLS, který vymysleli novináři, a do takové skupiny lidí nechce nikdo patřit. Patří do něj třeba Lisa, která ztratila devět sester z vysokoškolského klubu po útoku teroristy, který zabíjel nožem; nebo Sam, která přežila útok maskovaného muže. 

Žádné komentáře:

Okomentovat