úterý 10. října 2017

Otevíračka #22


Ahoj! 
V pátek po škole na mě čekalo doma překvapení v podobě balíčku z nakladatelství Cosmopolis. Tentokrát byl ale o trochu objemnější než obvykle. Hledala jsem něco odpočinkového a narazila na sérii, která mé požadavky splňovala. Napsala jsem Báře z Cosmopolis, jestli bych mohla poprosit o první díl. Bára jako vždycky mile překvapila, tentokrát tím, že mi poslala rovnou všechny tři díly najednou. Mám obrovskou radost! Moc děkuji!


Vynechala jsem prostřední fotku polorozbaleného balíčku, Cosmopolis vše balí pečlivě a nikdy mi nic nepřišlo poškozené! Dostala jsem ke knížkám i informace o každé z nich. Jsem na knihy moc zvědavá, na Databázi knih měla celá série slušné hodnocení.

Elegantní hřích
Anotace:
Když dostane nevinná a slušně vychovaná Emmy Clarková práci asistentky v modelingové agentuře v New Yorku, splní se jí sen. Ovšem práce pro tyranskou šéfovou Fionu se stane noční můrou. Jediné, co Emmy v práci drží, je hvězda mužského modelingu Ben. Ben je Emmyin naprostý opak: je neuvěřitelně nádherný, dobře placený a zcestovalý. Emmy ale nechce být jen jednou z dlouhé řady jeho fanynek a příležitostných flirtů. Když se však začnou sbližovat a překonají i temné Benovo tajemství, vloží se mezi ně Fiona a jejich vztah i kariéra jsou v ohrožení.

Turbulence touhy
Anotace:
Emmy Clarková ušla dlouhou cestu. Z nevinné dívky se stala zkušená žena, která si umí s problémy poradit. Když se ovšem ukáže, že její nenáviděná šéfka Fiona je těhotná a že otcem dítěte by mohl být Emmyin přítel Ben, je toho i na ni příliš a musí se rozhodnout, zda o jejich vztah bude bojovat, nebo jestli sexy modela Bena opustí.

Všechno, nebo nic
Anotace:
Jako jeden z nejvyhledávanějších mužských modelů na světě si Braydon užívá přízně svých fanynek. To poslední, co chce, je sám sebe omezovat, a to zejména pokud jde o ženy. Jeho nejlepší přítel Ben se již usadil, ale Braydon se na žádné závazky necítí. Chce se bavit.
Ellie naopak touží po trvalém vztahu, ale když jí Braydon nabídne ,,přátelství s výhodami'', nemůže odolat. Jak se jejich vztah rozvíjí, musí se Ellie rozhodnout: všechno nebo nic?


Za recenzní výtisky moc děkuji nakladatelství Cosmopolis!


Žádné komentáře:

Okomentovat