středa 20. září 2017

Otevíračka #20


Zdravím!
 Je to nějaká doba co jsem založila instagram tohoto blogu, ale co jsem nečekala že to bude mít nějaké, samozřejmě příjemné, důsledky. Dnešní rozbalovačka je jedním z nich. Před několika týdny se mi z Buxu ozvala Katka, s nabídkou spolupráce. Byla jsem hrozně překvapená, ale i nadšená, Bux jsem brala jako takovou tu nedosažitelnou laťku, a proto jsem s radostí souhlasila. Proběhla rychlá domluva co a jak, a během chvilky byla kniha doma. 
Pečlivě zabalená, a rychle dodaná, takže naprostá spokojenost!


Novým kouskem do mé knihovny jsou Černé lekníny, které mě svojí anotací hrozně lákaly. Kniha není žádný hubeňour a kvůli škole, které mám teď až nad hlavu, nemám tolik času na čtení jak bych chtěla, musím to dohánět v noci, což ze mě dělá chodící mrtvolu. Ale věřte mi, stojí to za to! 

Anotace:
Malebná města skrývají temnou tvář a nebezpečná tajemství z minulosti. Francouzské Giverny je domovem zahrad, kde maloval své obrazy Claude Monet. Koloběh města, přes den plného turistů, navždy změní nejen tři vraždy, ale i záhadně zmizelý obraz černých leknínů. Zdá se, že stopy vedou k velice talentované jedenáctileté dívce, nebezpečně svůdné učitelce a staré vdově. Pouze tři ženy znají pravdu. Co všechno skrývají?

Děkuji Buxu za nabídku spolupráce, moc si toho vážím!


Žádné komentáře:

Okomentovat