neděle 20. srpna 2017

Moje čtecí rutina TAG


Přeji krásnou neděli! 
Dlouho jsem vymýšlela nějaký TAG, a nakonec mě oslovil od Carolina's diary, ve kterém Vám prozradím něco o svých čtecích zvycích. TAG je krátký, tak ho určitě taky zkuste ;) Jinak už jsem se vrátila z táborů, a snad (konečně) budu mít čas na blog a knihy :)

Oblíbený žánr?
Nemám jeden oblíbený, čtu co se zrovna vyskytne, líbí se mi pestrost. Přijde mi, že ve stejno žánrových knihách není místo pro originalitu, vždy objevíte stejné prvky. Proto žánry ráda střídám, aby se mi vše neslilo do jednoho. 

Oblíbené místo?
Ráda vyrazím k rybníku co máme za městem, ale když není čas jsem schopná číst kdekoliv. Uniknout lidem a ruchu města je občas prostě potřeba (to zní jako že jsem hrozná samotářka - to rozhodně ne!) 

Čaj nebo káva?
Káva! Čaji jsem nikdy nepřišla na chuť. Nic nemá na kafe s mlíkem v obrovském hrnku... a se skořicí!

Něco k jídlu?
No.. spíš ne. Nechci knihu zamazat a ani bych se na ni tak nesoustředila. Jen jednou jsem si ke čtení udělala pizzu, a to při dočítání Illuminae, což pro mě byla slavnostní chvíle ;)

Čtení v kavárně?
U nás žádná kavárna k povalování není, takže bohužel zatím ne-e. Dokonce ani čajovna!

Obalená kniha?
Jak kdy.. na táboře je to nutný, aspoň do papíru.. byla by hrozně zničená. Doma mám nádherný hadrový obal, ale do něj se ne každá kniha vejde.

Záložka?
Největší nutnost! Jsem naprosto neschopná v knize najít místo posledního čtení, takže zakládám čím se dá. Pak knihu po roce otevřu a vypadne na mě herbář! :D

Čtečka nebo klasická kniha?
Klasická kniha. Nedokážu se do knihy ve čtečce začíst. A taky co by byl pokoj bez knihovny? A komu by nechyběla vůně nové knihy? Sice je to praktičtější, ale tištěnou podobu to nemůže nahradit.

Stará nebo nová kniha?
Nemám problém ani s jedním, teda když z té staré není totální salát.

Dokážete číst celou noc?
Zatím nevyzkoušeno, ale kdyby byla dobrá kniha tak není problém myslím :)




Tak snad se Vám tenhle rychlo TAG líbil!
Mějte se hezky ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat