čtvrtek 13. října 2016

Otevíračka #5

Ahoj! 
Po delší době přidávám novou otevíračku, ale přece jen je v něčem netradiční.... Konečně mi vyšla spolupráce, a to u Megaknih, kterým bych moc chtěla poděkovat za tak přátelské přijetí do jejich knižní rodiny :) Udělali mi neskutečnou radost... abych se přiznala, ještě pořád tomu nemůžu uvěřit! A další dík patří kamarádce, která mě dokopala k tomu, abych si začala věřit! A co mi teda přišlo za poklad? Koukejte! :)


Knížka byla pečlivě zabalená ....

.... tušíte o co jde? :)


A tady ji máme! Skleněný trůn! K němu jsem dostala i samolepku Megaknih, jejich záložku a různé slevové kupony :)

Anotace:
V temných a špinavých solných dolech Endovieru si doživotní trest odpykává osmnáctiletá dívka. Celaena byla od dětství trénovaná k jednomu jedinému úkolu - stát se tím nejlepším zabijákem na světě, rychlým, tichým, neodhalitelným a všehoschopným. Ale udělala chybu. Nechala se chytit.
Korunní princ jí nabídne poslední šanci: Svobodu výměnou za velkou oběť. Musí ho reprezentovat v turnaji, kde se proti sobě postaví 24 šampionů, těch nejlepších vrahů a zlodějů z celé země. Bude to boj na život a na smrt. Pokud zvítězí, bude volná. Ovšem její soupeři umírají nejen při soubojích, ale i za tajemných okolností - Calaena  teď o svůj život bojuje nejen s nimi, ale i s něčím tajemným a děsivým, co se skrývá v pozadí.

Ještě jednou moc děkuji Megaknihám za recenzní výtisk! Knížku si na jejich eshopu můžete pořídit tady:


Mějte se krásně! 


Žádné komentáře:

Okomentovat